Apostolis - Nei Pori

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Олимпска регија>Неи Пори

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СМЕНА 09.08-19.08.2019

Apostolis се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 150 m од плажата. Во приземјето е одлично снабден супер-маркет “Alfa”. Куќата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија со опремена кујна, фрижидер со замрзнувач, LCD телевизор и клима уред. Сите се наоѓаат на прв катСекој балкон поседува гарнитура за седење. Во непосредна близина се рибни ресторани и таверни.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата – вклучено во цената.
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Ponti Beach Hotel ** – Vasiliki, Lefkada

Grand Platon Hotel **** – Olympic Beach

Sole a Mare House – Neos Marmaras

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel