Andrea House - Asprovalta, Strimonikos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

40 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.03.2020

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.05.2020

Andrea – се наоѓа на 40-тина метри од шеталиштето и плажата во Аспровалта. Поседува четворокреветни, петокреветни и шестокреветни дуплекс апартмани, сместени во високо приземје и на прв кат. Секој од апартманите содржи две одделни спални соби, основно опремена кујна со фрижидер, решо, садови и прибор сразмено на бројот на кревети, реновирано купатило, балкон, бежичен интернет,ТВ и клима уред, чие користење се доплаќа. Промена на постелнината е еднаш во текот на престојот.

ГАЛЕРИЈА

  • Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
  • за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови…)
  • дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
  • било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
  • По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може

TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Tosca Beach Hotel **** + – Kavala

Hotel Grand & Spa **** – Kopaonik

Corfu Residence Hotel **** – Nissaki, Corfu

Zeppos Simonitiko – Neos Marmaras, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel