All Senses Nautica Blue Exclusive Resort ***** - Fanes, Rhodes

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

ALL

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Острови>Родос>Хотели

ЦЕНИ ЛЕТО 2019

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА СО АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН

Хотелот се наоѓа во областа Фанес, 8 km од “Долината на пеперутките”, 26 km oд градот Родос, 13 km од аеродромот. Сместен на прва линија од морето /песочна плажа со беспатни лежалки/, во пријатно опкружување. Нуди комфорни соби, 3 ресторани, 3 бара, 2 надворешни базени, спа, спортски /пикадо, билијар со доплата, пинг понг, водени спортови со доплата, ватерполо, аеробик, одбојка на плажа, теретана/ и забавни содржини /денска и ноќна анимација/. Спа центар со доплата. Бесплатен бежичен интернет на јавните површини. 3 детски базена, игралиште и мини клуб, бесплатно бебешко креветче.

 

Вкупно се 305 сместувачки единици: Double Bungalows GV (~30 m2), Double Bungalows SV (~30 m2), Family Bungalows GV (~35 m2), Family Bungalows Superior GV (~60 m2), Junior Suites Private Pool (~60 m2). Собите содржат: клима, мини фрижидер/мини бар со доплата, телевизор, сателитска ТВ, телефон, бежичен интернет, сеф, фен, сет за кафе/чај, балкон.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel