Akti Ouranoupoli Hotel **** - Ouranoupoli

ЛЕТО 2020

Услуга

Услуга НВ / FB Premium

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Халкидики>Атос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 15-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Хотелот претставува идеален избор за љубителите на мирен одмор. Го чинат централната зграда и трокатни згради блиску до нејзе. Собите се пространи, со балкони, вкупно 80. Особена карактеристика на овој хотел е добрата услуга и љубезен персонал, за што има добиено и награди и признанија.

Содржи: базен со слатка вода, детски базен и игралиште, бежичен интернет во баровите и сите соби, освен стандардните, паркинг, мини-маркет, конференциска сала, сеф, лежалки и пешкири со доплата, 2 бара, ресторан и рибна таверна, одбојка, одбојка на плажа, спортови на вода, пинг-понг, билијар, слот машини, анимација еднаш неделно

Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон

Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel