Aeolis Thassos Palace Hotel **** - Astris, Tasos

ЛЕТО 2018

УСЛУГА

HB / ALL

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Острови>Тасос

ДО 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 06.05.2019

Aeolis Thassos Palace Hotel 4* е сместен во мирното, живописното место Астрис, во убавиот природен амбиент. Оддалечен е 7 км од Потос, 10 км од Лименарија, 40 км од пристаништето во Лименас. Составен е од централна зграда, изградена 2011 година. Нуди комфорни соби, базени, ресторан, бар, бесплатна теретана, спа центар со доплата, тениски терен со доплата, паркинг, интернет. Низбрдо, 150 м е најблиската, камчеста плажа, каде што се бесплатни лежалки и чадори. До плажата Псили Амос, на 3 км од хотелот вози бесплатно хотелски мини бус, каде што се лежалките и чадорите со доплата, а плажата Астрис е на 2 км, каде што се исто така доплаќаат лежалките и чадорите.  

 

Вкупно се во понуда 45 соби: Standard Singles & Doubles (~22 m2), Superior Rooms (~25 m2), Suites 2-Rooms (~36-38 m2). Сите се опремени со: сателитска ТВ, телевизор LCD 26”, телефон, бежичен интернет, фрижидер, сеф, фен, балкон, брачен кревет и софа.

 

*Има услови за лица со пречки во движење

ЦЕНОВНИК ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 06.05.2019

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel