НОВА ГОДИНА

2019

Aquilon Residence & Spa *** – Banya Bansko

Се наоѓа во срцето на мирна, преубава планинска долина и нуди одлична комбинација на спортските активности и третманите со топла минерална вода. Сместен е во спокојна селска атмосфера, блиску до  Банско ски центар. ..

НОВА ГОДИНА 2020 /

Пакети од 3, 4 и 5 ноќи

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Park **** – Ruma, Fruška Gora

Фрушка Гора со нејзините надалеку познати манастири и винарии, прочуената бања Врдник, ловен резерват Каракуша, природен резерват  Засавица и многу други излетишта, е доволна причина да се посети...

НОВА ГОДИНА 2020

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel i Konačište Junior *** – Brzeće, Kopaonik

Junior се наоѓа на Копаоник, во туристичкиот центар Brzeće на идеална надморска височина од 1070м

ЗИМА 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel