ЛЕФКАДА

ЛЕТО 2020

Teodora – Nidri, Lefkada

Teodora се наоѓа на пешачката зона, оддалечена околу 30m од морето. Во понуда се сместувачки единици на прв и на втор кат и поседуваат опремен кујнски дел, купатило, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред ...

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Afroditi House – Nidri

АФРОДИТИ – Б кат – на самиот брег, 250 метри од плажа, во непосредна близина на центарот и шеталиштето, каде има многу таверни.

Genny – Nidri, Lefkada

Genny се наоѓа во центарот на Нидри, на главната улица и е со поглед кон марината. Оддалечена е околу 30 m од морето и околу 200 m од градската плажа. Поседува убав двор со уредена градина и приватен паркинг. ...

Phillipos 2 – Nidri, Lefkada

Вилата се наоѓа во живописното Нидри. Поседува убаво уреден двор со базен, лежалки и чадори. Од неорганизирана, дива плажа е оддалечена 150 m ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Ionio House – Katisma

Јонио се наоѓа на 2км од Аг.Никитас, на самата раскрсница која води до плажата Катизма и е на 1км одалечена, до истата се препорачува да не се пешачи бидејки нема пешачка зона и е стрмно.

Daskalos – Nidri, Lefkada

Daskalos e во непосредна близина на центарот на Нидри, оддалечена околу 80m од главната улица и околу 180m од плажата. Сите студија се на приземје и имаат кујна, купатило, балкон со поглед кон дворот или улицата, ...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Logan’s Beach – Perigiali, Lefkada

Logan’s Beach Apart hotel се наоѓа на плажата во зелената оаза на местото Perigiali, со поглед на преубавите острови Scorpios и Madouri, на неколку километри од живописното место Нидри. Во склоп на објектот ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Tula – Nidri, Lefkada

Tula се наоѓа во мирниот дел на местото, оддалечена околу 300 m од главната улица и околу 450 m од плажата. Во понуда се сместувачките единици на приземје и прв кат и имаат поглед кон дворот или улицата. ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Ahileas – Perigiali, Lefkada

Ahileas се наоѓа на самиот морски брег, оддалечена околу 400m од Нидри. Сите сместувачки капацитети од понудата се на прв кат и имаат поглед на море. Секое студио има чајна кујна, купатило, ТВ, WiFi интернет, клима уред...

Xenia – Nidri, Lefkada

Xenia се наоѓа на главната улица вo Нидри и е на само 50 m од морето. Во понуда се сместувачките единици на прв кат и имаат опремена кујна, купатило, балкон, ТВ, WiFi интернет и клима уред (вклучен во цената). ...

SALE

Spiros – Agios Nikitas, Lefkada

Спирос се наоѓа на 300 м од плажа, на почетокот на Аг. Никитас. Во нејзина близина се наоѓа продавница на 100 м, rent a car и rent a bike на 100 м, а централната пешачка уличка се наоѓа на 100 м од куќата, каде се рестораните,...

ЛЕТО 2019 /

15% попуст / 28.02.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Porto Fino House – Nikiana

Порто Фино се наоѓа на самиот магистрален пат, на 30метри од плажа.

Praksitelis – Nikiana, Lefkada

Praksitelis се наоѓа во Никиана, околу 10 km од главниот град Лефкас. Сместена на самиот морски брег, од спалната соба се излегува директно на плажа. Сите апартмани се на приземје, освен дуплексот кој е на прв кат ...

Sunny Garden – Nidri, Lefkada

Sunny Garden е на неколку минути од центарот и 350 m од плажата. Мал апартмански комплекс со базен сместен во мирен дел на Нидри. Содржи комфорни, ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Lampsi – Nidri, Lefkada

Куќата се наоѓа во централниот дел на Нидри, оддалечена од плажа 200 m. Поседува базен со лежалки околу. Во нашата понуда се трокреветни и четворокреветни апартмани, сместени на приземје, ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Marinos – Nidri, Lefkada

Marinos се наоѓа во мирниот дел на Нидри. Оддалечена е околу 400m од центарот и околу 250m од плажата. Во непосредна близина има супер маркет, а на околу 150m почнува шеталиштето со многу ...

ЛЕТО 2020 /

15% ПОПУСТ

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Phillipos 1 – Nidri, Lefkada

Phillipos е веднаш до шеталиштето, во вовлечена улица, на 150 m oд морскиот брег и дивата плажа. Уредена, градска плажа е на околу 700 m оддалеченост. ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Evridiki – Agios Nikitas, Lefkada

ЕВРИДИКИ е лоцирана на 70 метри од плажата во Агиос Никитас. Егремни плажата се наоѓа на 20 км од куќата. Плажата Катизма е на 3 км. Објектот располага со два мезонети и еден едноспален апартман за фамилија од максимум ...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Tanasis – Ligia, Lefkada

Куќата Tanasis се наоѓа на самиот влез во Лигиа, издвоена во мирниот дел блиску до морето. Оддалечена е околу 400 m од главната улица со рестораните и дуќаните и околу 150 m од плажата...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel