ТРАКИЈА И КАВАЛА

ЛЕТО 2020- First minute

Filosxenia Ismaros Hotel **** – Maronia Village, Komotini

За тие што им е потребен вистински одмор!

Tosca Beach Hotel **** + – Kavala

Хотелот се наоѓа на 6 км од Кавала и е од бунгаловски тип (вкупно 18), централната зграда со ресторанот и рецепцијата.

ЛЕТО 2020 /

50% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Grecotel Egnatia Grand Hotel **** – Alexandropolis

Grecotel Egnatia Grand Hotel 4* е во непосредна близина на центарот на Александрополис (500 m), 300 km од Солун, 138 km од Кавала. Сместен е на самиот морски брег, со песочно - камчеста плажа, ...

SALE

Hotel Lucy ***** – Kavala

Hotel Lucy е хотел со 5* и е сместен на самиот морски брег. Од едната страна, на 2 км оддалеченост е преубавиот град Кавала, а од другата брегот Kalamitsi. Реновиран е 2009 година. Нуди вкупно 148 соби:...

ЛЕТО 2019 /

First minute / 31.12.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel