ХОТЕЛИ ЛЕФКАДА

ЛЕТО 2020

Hotel Santa Marina *** – Agios Nikitas, Lefkada

Santa Marina Hotel се наоѓа на брдото во с. Агиос Никитас. Едноставен хотел, со панорамски поглед и комфорни соби, оддалечен 600 м од песочно-камчеста плажа. Го чинат три згради реновирани 2016 год. ...

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Hotel Agios Nikitas *** – Agios Nikitas, Lefkada

Мал хотел во живописното место Агиос Никитас, на 2 км оддалеченост од Лефкас, 35 км од Порто Кацики. Нуди комфорни соби, интернет, бар и кафетерија. Ресторани, маркет, автобуска станица на само 100 м од хотелот. ..

ЛЕТО 2019 /

First minute / 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Ponti Beach Hotel ** – Vasiliki, Lefkada

Мал, едноставен хотел, сместен на возвишениоето со преубав панорамски поглед кон морето. Се наоѓа во местото Василики, на 39 км оддалеченост од Лефкас. Нуди ресторан, бар, базен, интернет. Продавници и барови се на ...

ЛЕТО 2019 /

First minute / 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Kastro Maistro *** – Ag. Ioannis

Комплексот е на 600 м оддалеченост од плажа во Агиос Јоанис. Го препорачуваме на оние кои сакаат, пред се квалитетно сместување и активен одмор, кои доаѓаат на Лефкада исклучиво со сопствен превоз. Сместувачките капацитети се реновирани 2016 год. и имаат преубав панорамски поглед кон морето

од

ЕУР

Повеќе

SALE

Villagio Maistro **** – Ag. Ioannis, Lefkada

Комплексот се простира на 12.000 м2 површина, на 600 м оддалеченост од плажа во Агиос Јоанис. Идеална локација за истражување на преубавите плажи на Лефкада, а близината на главниот град, за прошетки, пазарење,...

ЛЕТО 2019 /

15% попуст до 28.02.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel