ХОТЕЛИ ОЛИМПСКА РЕГИЈА

ЛЕТО 2020- First minute

Olympios Zeus Hotel *** – Plaka Litochoro

Комплексот е во камп стил, сместен на самиот морски брег. Приземни куќички со сите потребни содржини, вкупно 100. 

ЛЕТО 2020 /

30% попуст

Повеќе

Regina Mare Hotel *** – Paralia Katerini

Мал, фамилијарен хотел во центарот на Паралиа, оддалечен само неколку чекори од плажата. Комплетно реновиран 2008 г.

од 20

ЕУР

Повеќе

SALE

Smartline Mediterranean **** – Paralia Katerinis

Хотелот е на саму неколку чекори од плажа. Реновиран 2015 г. Вкупно 68 соби.

ЛЕТО 2019

Резервации до 30.11.2018

Повеќе

Platon Beach Hotel ** – Olympic Beach

Мал хотел, сместен на самиот морски брег во Олимпик Бич. Вкупно 45 соби.

од 24,5

ЕУР

Повеќе

San Panteleimon Beach Hotel **** – N. Panteleimon Beach

Мал хотел, сместен во подножјето на брдото каде што се наоѓа тврдината Платамонас. 2016. година реновирани се: Doubles Deluxe, Junior Suites, Family Deluxe. Во понуда се вкупно 72 соби. 

од 31

ЕУР

Повеќе

Mediterranean Village ***** – Paralia Katerinis, Pieria

Модерен хотелски комплекс сместен на плажа, во подножјето на Олимп. Нуди комфорни, 18 двокатни објекти, квалитетна услуга, голем број соби, ресторани, пицерија, пекарница, барови, ноќен клуб, конференциски ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

Повеќе

Grand Platon Hotel **** – Olympic Beach, Pieria

Хотелот се состои од централна зграда и бунгалови. 2017 реновирани ресторанот, лоби барот, рецепцијата, нови тушеви во поголем број на супериор соби.  Вкупно 86 соби. 

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

Повеќе

Olympion Melathron 3* Platamona, Pieria

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 22 соби.

ЛЕТО 2020

30-35% ПОПУСТ

Повеќе

Cronwell Platamon Resort ***** – Platamonas

Луксузен хотел, сместен на приватна, песочна плажа. Нуди комфорни соби и апартмани, ресторан, таверна, 4 бара, аква парк - Splash Park со базените со различна длабочина, spa центар со внатрешен базен...

ЛЕТО 2020 /

До 45% попуст

Повеќе

Sun Beach Hotel *** – Platamona

Помал хотел сместен на песочната плажа помеѓу Неи Пори и Платамона. Реновиран е 2010 г. и има вкупно 88 соби. 

од 30

ЕУР

Повеќе

Kymata Hotel Platamonas *** – Platamona

Хотелот е сместен во подножјето на брдото на кое се наоѓа замокот во Платамона, по кој е оваа регија препознатлива. Оддалечен е 1,5 км од Платамона. Трокатна зграда, реновирана 2010 г. со вкупно 45 соби. 

од 34

ЕУР

Повеќе

SALE

Marianna Apartments – Olympic Beach

Објект со студија блиску до плажа, опремени со кујнскиот дел, интернет, добра услуга. 2.5 km од Паралија Катерини и 8 km од Катерини. Песочна плажа на 20м оддалеченост. Лежалки и чадори со доплата. Опција со ...

ЛЕТО 2019

Резервација до 20.12.2018

Повеќе

Olympus Grand Resort ****+ – Leptokaria

Хотел со директен пристап до плажа во пријатно опкружување. Комфорни соби, ресторани, барови, детски клуб, 2 надворешни базена, фризер, бежичен интернет, паркинг, теретана, бесплатни лежалки ...

ЛЕТО 2020 /

50% ПОПУСТ

Повеќе

Dion Palace Resort & Spa ***** – Litochoro, Pieria

Хотелот се наоѓа во близина на Литохоро, на 7 км оддалеченост. Сместен на пространа територија, нуди комфорни соби со сите потребни содржини, ресторани и барови, базени, од кои еден внатрешен ...

ЛЕТО 2020 /

30-40% ПОПУСТ

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Gold Stern Hotel *** – Paralia Katerini

Мал хотел, реновиран 2017 г., со понуда од 16 соби. 

од 20,5

ЕУР

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel