Далечни патувања

ПАТУВАЊАТА СЕ СРЕЌА

SALE

Мексико и Куба – 31. октомври/ 18. ноември

Кариби, песочен, син рај... плажи, тиркизно море, вкусна храна, прошетка низ џунглата, архитектура на минатите времиња, одмор за сите чула. Спремете се за авантура која сигурно долго ќе ја паметите!

ЕСЕН /

ПРОМО ЦЕНА / 1640 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

ЈОРДАН 31. март

Цената вклучува: авио билет Софија - Акаба - Софија, чекиран багаж 20 кг и 5 кг рачен багаж, 5 ноќевања на база полупансион во избраниот хотел, трансфер аеродром – хотел – аеродром со климатизиран автобус,....

ЦЕНА од 434 еур /

За резервација до 05.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Јужна Америка – Перу, Боливија, Чиле, Аргентина и Бразил

Пет држави сместени на четвртиот континент по големина, три главни града, две светски чуда, едно патување - Лима - Куско – Мачу Пикчу - Пуно – Ла Паз – Салар де Ујуни - Калама – Сантијаго де Чиле – Буенос Аирес – Игуацу водопади – Рио де Жанеиро

ВЕЛИГДЕН И ПРВИ МАЈ /

ПРОМО ЦЕНА / 2590 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Бангкок и Пукет – термини во февруари и март

Прекрасна комбинација, која Ви нуди најинтересното од престолнината на Тајланд - Бангкок и одмор на најпознатиот тајландски остров – Пукет.

ФЕВРУАРИ И МАРТ /

Промо цена + 20% попуст /30.11.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Тајланд – Бангкок и древните престолнини

Тајланд - древен и егзотичен. Државата полна со древни будистички храмови и модерни зданија. Уживајте во новиот и непознат свет и повторно откријте ги тајните на Истокот - од Кралската палата во Бангкок до "Северната Роза" - Чианг Маи.

19. март 2019 /

1072 еур до 20.12.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel