БУГАРИЈА - ски центри и морскиот брег

Индивидуални патувања

БУГАРИЈА

 

СКИ ЦЕНТРИ И МОРСКИ БРЕГ

 

Упатство за резервирање: Внесете ги сите барани параметри во пребарувачот и кликнете на копчето резервирај /book/. Ние ќе Ве контактираме во најкус можен рок во врска со начинот на плаќање.

 

*Ве молиме да не правите резервации, доколку патувањето не е сигурно!!!

 

*Доколку посакуваниот хотел го нема на пребарувачот, слободно можете да ни пишете на artoftravel.mk@gmail.com или да се јавите директно во агенција на 02 305 1 905! Во најкус можен рок ќе ја добиете информацијата за бараниот хотел.

 

 

*Организиран автобуски превоз од Скопје, Велес, Куманово и Крива Паланка за Сончев Брег, Бургас, Поморие и Несебар од 21.06 – 30.08.2019.

 

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel