ЗИМА 2018/2019

ПОБАРАЈ НАЈДОБРА ПОНУДА

НАЈНОВИ АРАНЖМАНИ

SALE

СИЦИЛИЈА /годишна програма/

Цената вклучува: авио билет Софија-Катанија/Палермо, аеродромски такси, чекиран и рачен багаж, 7 полупансиони во хотели 3/4*, сите разгледи, трансфери на Сицилија спрема програмата, патничко здравствено осигурување и пратител на групата...

ЦЕНА 595 еур /

За резервација до 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

МАРМАРИС – ГРЧКИТЕ ОСТРОВИ – МАРМАРИС

Цената вклучува: авио билет Белград - Бодрум - Белград, чекиран багаж 23 кг и 8 кг рачен багаж, 7 ноќевања на база полн пансион на гулет, трансфер аеродром – марина – аеродром....

ЦЕНА од 695 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

БОДРУМ – ГОКОВА – БОДРУМ

Цената вклучува: авио билет Белград - Бодрум - Белград, чекиран багаж 23 кг и 8 кг рачен багаж, 7 ноќевања на база полн пансион на гулет, трансфер аеродром – марина – аеродром....

ЦЕНА од 565 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

МАРМАРИС – ФЕТИЈЕ – МАРМАРИС

Цената вклучува: авио билет Белград - Бодрум - Белград, чекиран багаж 23 кг и 8 кг рачен багаж, 7 ноќевања на база полн пансион на гулет, трансфер аеродром – марина – аеродром....

ЦЕНА од 565 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

ЈОРДАН 31. март

Цената вклучува: авио билет Софија - Акаба - Софија, чекиран багаж 20 кг и 5 кг рачен багаж, 5 ноќевања на база полупансион во избраниот хотел, трансфер аеродром – хотел – аеродром со климатизиран автобус,....

ЦЕНА од 434 еур /

За резервација до 05.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

БЕРЛИН 01. март

Авио програма со поаѓање од Скопје. 4 дена / 3 ноќевања Разглед на Берлин вклучен во цената

ЦЕНА 249 еур

3 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

КАПАДОКИЈА – 14 март

Овој мистичен крај, кој ќе ве маѓепса со својата необична убавина, со векови служел како засолниште на христијаните. Ќе ве одушеви релјефот со своите егзотични облици, додека под земјата се крие вистинско богатство од скриени цркви,...

499 ЕУР

авио / 3НВ+2 ручеци

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Француска Ривиера

Ница - Сан Пол Де Ванс - Сен Тропе - Кан - Монако - Ез со вклучени 6 излети во цената 4 дена / 3 ноќевања

Велигден /

ПРОМО ЦЕНИ до 20.12.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Кариби 13. март 2019 – MSC Seaside

МАЈАМИ – ПОРТОРИКО – ДЕВСТВЕНИ ОСТРОВИ – СВЕТИ МАРТИН – БАХАМИ Поаѓање од Белград 13. март 2019 пакет аранжман, авион + хотел + брод (12 дена, 10 ноќевања)

Промо цена 1.599 еур

10 ноќи / авио+брод

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Тајланд – Бангкок и древните престолнини

Тајланд - древен и егзотичен. Државата полна со древни будистички храмови и модерни зданија. Уживајте во новиот и непознат свет и повторно откријте ги тајните на Истокот - од Кралската палата во Бангкок до "Северната Роза" - Чианг Маи.

19. март 2019 /

1072 еур до 20.12.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Јужна Америка – Перу, Боливија, Чиле, Аргентина и Бразил

Пет држави сместени на четвртиот континент по големина, три главни града, две светски чуда, едно патување - Лима - Куско – Мачу Пикчу - Пуно – Ла Паз – Салар де Ујуни - Калама – Сантијаго де Чиле – Буенос Аирес – Игуацу водопади – Рио де Жанеиро

ВЕЛИГДЕН И ПРВИ МАЈ /

ПРОМО ЦЕНА / 2590 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Бангкок и Пукет – термини во февруари и март

Прекрасна комбинација, која Ви нуди најинтересното од престолнината на Тајланд - Бангкок и одмор на најпознатиот тајландски остров – Пукет.

ФЕВРУАРИ И МАРТ /

Промо цена + 20% попуст /30.11.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Danaide Resort 4* Superior – Puglia

Danaide Resort 4* е сместен во местото Лидо ди Скацано, на 4 км од најблиското гратче Скацано Јонико, каде е и железничка станица. Оддалеченост од Бари е 130 км. Резортот располага со 108 соби ...

ЛЕТО 2019 /

Промо цена + 20% попуст до 26.11.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Ti Blu Village Club 4* Premium – Puglia

Ti Blu Village Club 4* се наоѓа во Марина ди Пистичи. Хотелот се наоѓа на само 7 км од гратчето Марконија. Хотелот е вистински рај за семеен одмор со комбинација на прекрасната природа, кристалната морска...

ЛЕТО 2019 /

Промо до 30.11.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel