НАЈНОВИ ПОНУДИ

ЛЕТО 2019

ПОБАРАЈ ПОНУДА

НАЈНОВИ АРАНЖМАНИ

Букурешт – 10. октомври

Плоштадот е опколен со важни знаменитости: Кралската палата која денес е Национален Музеј на уметност, романскиот атенеум, кој е седиште на филхармонијата, Централната универзитетска библиотека, црвената црква Крецулеску ...

11. ОКТОМВРИ

ПРОМО 109 ЕУР / 16.09.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Лисабон и Алгарве – Португалија

Софија – Лисабон – Алгарве – Лагуш – Рија Формоса – Тавира – Евора – Фаро – Лисабон – Синтра – Ешторил – Кашкаиш – Кабо де Рока – Обидуш – Назаре – Фатима – Батаља – Лисабон – Софија

ЛИСАБОН И АЛГАРВЕ - ПОРТУГАЛ

700 ЕУР/ пакет 7 ноќи

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Златна есен во Израел

Златна есен во Израел - авионска програма! Софија – Тел Авив – Јафа – Ерусалим – Витлеем – – Мртво Море – Тел Авив – Софија

ЕСЕН 2019 /

од 509 еур / 3 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Grand Hotel dei Cavalieri 4* – Puglia

Хотел "Grand Hotel dei Cavalieri" 4 * е лоциран во западниот дел од италијанската чизма, во туристичката населба Кампомарино ди Маруџо - едно од познатите морски летувалишта во реонот на Таранто, на околу 15 км од градот Мандурија...

SALE

ГРУЗИЈА

Историјата на Грузија започнува уште со старите кралства Колчис и Кавкаска Иберија и таа е една од првите држави која го прифатила христијанството во 4. век. Својата најголема економска и политичка моќ Грузија ја стекнала ...

ЕСЕН 2019 /

532 еур / 4 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Las Palmeras 4* – Fuengirola, Costa del Sol

Андалузија – шпанскиот југ; Севиља со нејзините бербери, Гранада со маварските принцези, Малага - градот благословен од сонцето, раскошно осветлен и полн со булевари и високи палмини дрвја, со бурен и жив ноќен живот ...

ЛЕТО 2019

Специјална понуда за 10. и 17. август

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Италија, Балеари, Шпанија 08. септември 2019 – Costa Fascinosa

САВОНА-НАПОЛИ-ИБИЦА-ПАЛМА ДЕ МАЈОРКА-БАРСЕЛОНА-САВОНА Поаѓање од Савона 08. септември 2019 брод (7 ноќевања)

Цена од 439 еур

7 ноќи / брод

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

МОСКВА – САНКТ ПЕТЕРСБУРГ

Москва е еден од најстарите европски градови. Прв пат се спомнува 1147 година, а во 15. век станува руска престолнина, се до 1712 год. кога улога на главен град ја превзема Санкт Петерсбург.

ЛЕТО - ЕСЕН 2019 /

од 545 еур / 6 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Иран и Персиски залив – 30. септември/ 14. октомври

ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ СО НАС ИСТОРИЈАТА НА СТАРАТА ПЕРСИЈА И ДУХОТ НА НОВИОТ ИРАН. TEHERAN - KASHAN - ABIANE - ISFAHAN - YAZD - QESHM - SHIRAZ + MERANJAB, HORMOZ i PERSEPOLIS i NEKROPOLIS

ЕСЕН /

ПРОМО ЦЕНА / 1299 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Мексико и Куба – 31. октомври/ 18. ноември

Кариби, песочен, син рај... плажи, тиркизно море, вкусна храна, прошетка низ џунглата, архитектура на минатите времиња, одмор за сите чула. Спремете се за авантура која сигурно долго ќе ја паметите!

ЕСЕН /

ПРОМО ЦЕНА / 1640 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel